Kursai

Drabužių konstravimas pagal užsakymus

Kursų kategorija: SM-25
  • Dėstytojas: BIRUTĖ DOMEIKIENĖ

Interjero apipavidalintojas

Kursų kategorija: 3D-12
  • Dėstytojas: BIRUTĖ FIODOROVA

PETINIŲ DRABUŽIŲ BE PAMUŠALO SIUVIMAS

Kursų kategorija: S-111
  • Dėstytojas: DIANA BURBIENĖ

Modulis " Drabužių iš megztinių medžiagų siuvimas"

Kursų kategorija: S-111
  • Dėstytojas: GRAŽINA IVANOVIENĖ

Petinių drabužių su pamušalu siuvimas

Kursų kategorija: ST-2
  • Dėstytojas: JŪRATĖ PIEKIENĖ

Modulis " Juosmeninių drabužių siuvimas"

Kursų kategorija: ST-2
  • Dėstytojas: GRAŽINA IVANOVIENĖ

Kompiuterinis projektavimas D-19/DT-1

Kursų kategorija: D-19, DT-1
  • Dėstytojas: RAMUTĖ GUDAVIČIENĖ

Drabužių siuvimas pagal užsakymus

Kursų kategorija: Tekstilės ir menų skyrius
  • Dėstytojas: DIANA KLUMBIENĖ

Vaikiškų drabužių siuvimas

Kursų kategorija: Tekstilės ir menų skyrius
  • Dėstytojas: ROLANDA VAIGAUSKIENĖ

Apipavidalinimo – dekoravimo technologijos

Kursų kategorija: Tekstilės ir menų skyrius
  • Dėstytojas: IRENA RIEPŠIENĖ

Pasiruošimas siuvimo procesams

Kursų kategorija: Tekstilės ir menų skyrius
  • Dėstytojas: GRAŽINA IVANOVIENĖ

Vaikiškų drabužių siuvimas

Kursų kategorija: Tekstilės ir menų skyrius
  • Dėstytojas: ROLANDA VAIGAUSKIENĖ

Moteriškų petinių drabužių konstravimas ir sukirpimas

Kursų kategorija: Tekstilės ir menų skyrius
  • Dėstytojas: BIRUTĖ DOMEIKIENĖ

Grafinis dizainas

Kursų kategorija: Tekstilės ir menų skyrius
  • Dėstytojas: BIRUTĖ FIODOROVA

Vaizdo technologija M-3

Kursų kategorija: M-3
  • Dėstytojas: Administratorius Naudotojas
  • Dėstytojas: Jekaterina Sereda
  • Dėstytojas: JEKATERINA SEREDA

Kompiuterių architektūra ir operacinės sistemos M-3

Kursų kategorija: M-3
  • Dėstytojas: Administratorius Naudotojas
  • Dėstytojas: JEKATERINA SEREDA

Praktika

Kursų kategorija: M-3

Tinklalapių kūrimo pagrindai M-3

Kursų kategorija: M-3

Animacija M-3

Kursų kategorija: M-3
  • Dėstytojas: Administratorius Naudotojas
  • Dėstytojas: JEKATERINA SEREDA

Fotografijos pagrindai

Kursų kategorija: 3M-3
  • Dėstytojas: GRETA MIRONOVIČIENĖ

Animacija 3M-3

Kursų kategorija: 3M-3
  • Dėstytojas: Administratorius Naudotojas
  • Dėstytojas: JEKATERINA SEREDA

Vaizdo technologijos 3M-3

Kursų kategorija: 3M-3
  • Dėstytojas: Administratorius Naudotojas
  • Dėstytojas: Jekaterina Sereda
  • Dėstytojas: JEKATERINA SEREDA

Tinklalapių kūrimo pagrindai 3M-4

Kursų kategorija: 3M-4

Vaizdo technologijos 3M-4

Kursų kategorija: 3M-4
  • Dėstytojas: Administratorius Naudotojas
  • Dėstytojas: Jekaterina Sereda
  • Dėstytojas: JEKATERINA SEREDA

Kompiuterinė grafika

Kursų kategorija: 3M-4

Kompiuterių architektūra ir operacinės sistemos 3M-4

Kursų kategorija: 3M-4
  • Dėstytojas: Administratorius Naudotojas
  • Dėstytojas: Jekaterina Sereda
  • Dėstytojas: JEKATERINA SEREDA

Kompiuterių architektūra ir operacinės sistemos 3M-5

Kursų kategorija: 3M-5
  • Dėstytojas: Administratorius Naudotojas
  • Dėstytojas: JEKATERINA SEREDA

Erdvinis modeliavimas

Kursų kategorija: KP-13
  • Dėstytojas: JEKATERINA SEREDA

Erdvinis modeliavimas KP-14

Kursų kategorija: KP-14/KPT-1
  • Dėstytojas: RAMUTĖ GUDAVIČIENĖ

Įvadas į profesiją

Kursų kategorija: KP-14/KPT-1
  • Dėstytojas: SANDRA SIRUTIENĖ

FIZINIS UGDYMAS KP-14

Kursų kategorija: KP-14/KPT-1
  • Dėstytojas: LINAS BRUŽAS

Baldų ir interjero detalių braižymas

Kursų kategorija: KP-14/KPT-1
  • Dėstytojas: SANDRA SIRUTIENĖ

Mechaninių konstrukcijų braižymas

Kursų kategorija: KP-14/KPT-1
  • Dėstytojas: SANDRA SIRUTIENĖ

Dvimatė kompiuterinė grafika

Kursų kategorija: KP-14/KPT-1

3KP-10 Dvimatė kompiuterinė grafika

Kursų kategorija: 3KP-10
  • Dėstytojas: DOVILĖ KVEKŠAITĖ

Augalų komponavimo technologijos

Kursų kategorija: 3F-18
  • Dėstytojas: NIJOLĖ ŽIUPKIENĖ

FIZINIS UGDYMAS F-3

Kursų kategorija: F-3
  • Dėstytojas: LINAS BRUŽAS

MODULIS „KONKURSINIŲ ŠUKUOSENŲ MODELIAVIMAS“

Kursų kategorija: 3K-15
  • Dėstytojas: JOLITA SKEIVIENĖ

Dažymas

Kursų kategorija: 3K-16
  • Dėstytojas: ONA GEDRIMIENĖ

MODULIS „KONKURSINIŲ ŠUKUOSENŲ MODELIAVIMAS“

Kursų kategorija: 3K-16
  • Dėstytojas: JOLITA SKEIVIENĖ

MODULIS „ILGALAIKIS PLAUKŲ GARBANOJIMAS IR TIESINIMAS“

Kursų kategorija: 3K-17
  • Dėstytojas: JOLITA SKEIVIENĖ

MODULIS “ TRUMPALAIKIS PLAUKŲ SUŠUKAVIMAS”

Kursų kategorija: 3K-19
  • Dėstytojas: JOLITA SKEIVIENĖ

3K-21 b pogrupis

Kursų kategorija: Paslaugų verslo skyrius
  • Dėstytojas: LINA ŠAPARAUSKIENĖ

Praktinis verslo mokymas

Kursų kategorija: Paslaugų verslo skyrius
  • Dėstytojas: VIDA GENIENĖ

Proginė floristika

Kursų kategorija: Paslaugų verslo skyrius
  • Dėstytojas: EVELINA VYŠNIAUSKAITĖ

Darbuotojų sauga ir sveikata

Kursų kategorija: Paslaugų verslo skyrius
  • Dėstytojas: EDITA RIMKUTĖ

Vaizdo technologijos

Kursų kategorija: Paslaugų verslo skyrius

Įvadas į darbo rinką

Kursų kategorija: Paslaugų verslo skyrius
  • Dėstytojas: ONA GEDRIMIENĖ

Plaukų dažymas

Kursų kategorija: Paslaugų verslo skyrius
  • Dėstytojas: ONA GEDRIMIENĖ

Moterų plaukų baziniai kirpimai

Kursų kategorija: Paslaugų verslo skyrius
  • Dėstytojas: ONA GEDRIMIENĖ

Trumpalaikis plaukų sušukavimas

Kursų kategorija: Paslaugų verslo skyrius
  • Dėstytojas: ONA GEDRIMIENĖ

Erdvinis modeliavimas kopija 1

Kursų kategorija: Paslaugų verslo skyrius

3M-4

Kursų kategorija: Paslaugų verslo skyrius

IT 9 klasė

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: LINA ŠAPARAUSKIENĖ

IT 10 klasė

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Mokytojas: LINA ŠAPARAUSKIENĖ

Informacinės technologijos 9 klasė

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: SANDRA ANDRULĖ

Biologija 9

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

FIZINIS UGDYMAS 9

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: LINAS BRUŽAS

Prancūzų kalba 9

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

Chemija 9

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

Matematikos modulis 9 klasė

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: SANDRA ANDRULĖ

Dorinis ugdymas 9 klasė (etika)

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

Matematika 9 klasė

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: SANDRA ANDRULĖ

9 klasė rusų kalba

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: ANTON PETROVSKIJ

Informacinės technologijos

Kursų kategorija: 10 klasė

MATEMATIKOS MODULIS 10 klasė

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

MATEMATIKA 10 klasė

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

Fizinis ugdymas 10

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: LINAS BRUŽAS

Biologija 10

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

Prancūzų kalba 10

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

Chemija 10

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

10 klasė Dorinis ugdymas (etika)

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

3D-12 gr. Dorinis ugdymas

Kursų kategorija: Dorinis ugdymas (etika)
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

3F-18/3KP-10 Dorinis ugdymas (etika)

Kursų kategorija: Dorinis ugdymas (etika)
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

3K-18 Dorinis ugdymas (etika)

Kursų kategorija: Dorinis ugdymas (etika)
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

3D-13 Dorinis ugdymas (etika)

Kursų kategorija: Dorinis ugdymas (etika)
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

3F-17/3S-110 Dorinis ugdymas (etika)

Kursų kategorija: Dorinis ugdymas (etika)
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

3K-17 Dorinis ugdymas (etika)

Kursų kategorija: Dorinis ugdymas (etika)
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

3K-20 Dorinis ugdymas (etika)

Kursų kategorija: Dorinis ugdymas (etika)
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

3K-19 Dorinis ugdymas (etika)

Kursų kategorija: Dorinis ugdymas (etika)
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

3M-3 Dorinis ugdymas (etika)

Kursų kategorija: Dorinis ugdymas (etika)
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

3M-4 Dorinis ugdymas (etika)

Kursų kategorija: Dorinis ugdymas (etika)
  • Dėstytojas: AUŠRA PLUKIENĖ

Lietuvių kalba ir literatūra 3S-110/3F-17

  • Dėstytojas: DALIA BRAZDAUSKIENĖ

Lietuvių kalba ir literatūra 3K-17

  • Dėstytojas: DALIA BRAZDAUSKIENĖ

Lietuvių kalba ir literatūra 3K-20

  • Dėstytojas: DALIA BRAZDAUSKIENĖ

Lietuvių kalba ir literatūra 3K-19

  • Dėstytojas: DALIA BRAZDAUSKIENĖ

Lietuvių kalba ir literatūra modulis 3K-20

  • Dėstytojas: DALIA BRAZDAUSKIENĖ

Lietuvių kalba ir literatūra kurtiesiems 3F-17

  • Dėstytojas: DALIA BRAZDAUSKIENĖ

Lietuvių kalba ir literatūra modulis 3K-20

  • Dėstytojas: DALIA BRAZDAUSKIENĖ

Lietuvių kalba ir literatūra modulis 3K-19

  • Dėstytojas: DALIA BRAZDAUSKIENĖ

English Class 9

Kursų kategorija: Anglų kalba
  • Dėstytojas: ŽANETA REBROVAITĖ

Vokiečių kalba 10 klasei

Kursų kategorija: Anglų kalba
  • Dėstytojas: ŽANETA REBROVAITĖ

Anglų kalba 11 klasė

Kursų kategorija: Anglų kalba
  • Dėstytojas: ŽANETA REBROVAITĖ

Anglų kalba 9 klasė (b pogrupis)

Kursų kategorija: Anglų kalba
  • Dėstytojas: ŽANETA REBROVAITĖ

MATEMATIKA 3K-18

Kursų kategorija: Matematika
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

Matematika 3K-17

Kursų kategorija: Matematika
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

Matematika 3F-17/3S-110

Kursų kategorija: Matematika
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

Matematika 3K-20

Kursų kategorija: Matematika
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

Matematika 10 klasei

Kursų kategorija: Matematika
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

Matematika 3M-3

Kursų kategorija: Matematika
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

Matematika 3D-12

Kursų kategorija: Matematika
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

Matematika 3F-18/3KP-10

Kursų kategorija: Matematika
  • Dėstytojas: SANDRA ANDRULĖ

Matematika 3D-13

Kursų kategorija: Matematika
  • Dėstytojas: SANDRA ANDRULĖ

Matematika 3K-19

Kursų kategorija: Matematika
  • Dėstytojas: SANDRA ANDRULĖ

Matematika 3M-4

Kursų kategorija: Matematika
  • Dėstytojas: SANDRA ANDRULĖ

MATEMATIKA 3K-20

Kursų kategorija: Matematikos modulis
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

MATEMATIKA 3K-17; 3K-18

Kursų kategorija: Matematikos modulis
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

MATEMATIKA 3F-17; 3S-110; 3M-3

Kursų kategorija: Matematikos modulis
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

MATEMATIKA 3D-12

Kursų kategorija: Matematikos modulis
  • Dėstytojas: RASA KAROSIENĖ

Matematikos modulis 3F-18/KP-10

Kursų kategorija: Matematikos modulis
  • Dėstytojas: SANDRA ANDRULĖ

Matematikos modulis 3D-13

Kursų kategorija: Matematikos modulis
  • Dėstytojas: SANDRA ANDRULĖ

Matematikos modulis 3K-19

Kursų kategorija: Matematikos modulis
  • Dėstytojas: SANDRA ANDRULĖ

Matematikos modulis 3M-4

Kursų kategorija: Matematikos modulis
  • Dėstytojas: SANDRA ANDRULĖ

Biologija 3KP-10, 3M-4, 3K-19

Kursų kategorija: Biologija
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

Biologija 3D-12, 3M-3

Kursų kategorija: Biologija
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

Biologija 3F-17, 3S-110, 3K-18

Kursų kategorija: Biologija
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

Biologija 3D-13

Kursų kategorija: Biologija
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

Biologija 3F-18, 3K-20

Kursų kategorija: Biologija
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

Biologija 3K-17

Kursų kategorija: Biologija
  • Dėstytojas: REDA POGOŽELSKIENĖ

Organinė chemija 11 klasė

Kursų kategorija: Chemija
  • Dėstytojas: GRAŽINA OLCVIKIENĖ

Bendroji ir neorganinė chemija 12 klasė

Kursų kategorija: Chemija
  • Dėstytojas: GRAŽINA OLCVIKIENĖ

GEOGRAFIJA 3KP-10, 3F-18 (12 klasė)

Kursų kategorija: Geografija
  • Dėstytojas: JOVITA BŪTAITĖ

GEOGRAFIJA 3D-14, 3KP-11, 3M-5 (11 klasė)

Kursų kategorija: Geografija
  • Dėstytojas: JOVITA BŪTAITĖ

GEOGRAFIJA 3K-23, 3F-19, 3S-111 (11 klasė)

Kursų kategorija: Geografija
  • Dėstytojas: JOVITA BŪTAITĖ

GEOGRAFIJA 3K-22 (11 klasė)

Kursų kategorija: Geografija
  • Dėstytojas: JOVITA BŪTAITĖ

GEOGRAFIJA 3K-19, 3K-20 (12 klasė)

Kursų kategorija: Geografija
  • Dėstytojas: JOVITA BŪTAITĖ

GEOGRAFIJA 3M-4, 3D-13 (12 klasė)

Kursų kategorija: Geografija
  • Dėstytojas: JOVITA BŪTAITĖ

Fiznis ugdymas PAGR. S-111

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: TOMAS ŠNIAUKA

Fizinis ugdymas PAGR. K-7

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: TOMAS ŠNIAUKA

Fizinis ugdymas PAGR. HK-4

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: TOMAS ŠNIAUKA

Bendroji kūno kultūra PAGR. 3K-18

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: TOMAS ŠNIAUKA

Bendroji Kūno kultūra PAGR. 3K-17

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: TOMAS ŠNIAUKA

Fizinio aktyvumo reguliavimas PAGR. 3K-15; 3K-16

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: TOMAS ŠNIAUKA

Bendroji Kūno kultūra PAGR. 3F-17; 3S-110

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: TOMAS ŠNIAUKA

BENDROJI KŪNO KULUTŪRA 3M-3

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: LINAS BRUŽAS

BENDROJI KŪNO KULTŪRA 3D-12

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: LINAS BRUŽAS

FIZINIS UGDYMAS 3M-4

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: LINAS BRUŽAS

FIZINIS UGDYMAS 3K-10, 3F-18

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: LINAS BRUŽAS

FIZINIS UGDYMAS 3K-20

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: LINAS BRUŽAS

FIZINIS UGDYMAS 3K-19

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: LINAS BRUŽAS

FIZINIS UGDYMAS 3D-13

Kursų kategorija: Fizinis ugdymas
  • Dėstytojas: LINAS BRUŽAS



Svetainės skelbimai

(Šiame forume dar nėra diskusijų temų)